SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
P10
Hem
Senior
Herr
Herrar div 5
Junior
DJ/Dam
JAS
Ungdom
F16GUD
P08/P16GUD
P08-10
F09-11
P10
P11-12
F12-13
P12-13
FP14-15
FP16
FP17
FP18
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Hem
Senior
Herr
Herrar div 5
Junior
DJ/Dam
JAS
Ungdom
F16GUD
P08/P16GUD
P08-10
F09-11
P10
P11-12
F12-13
P12-13
FP14-15
FP16
FP17
FP18
LI20
Innebandy
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2023/24: Pojkar Röd Division 2 (2009)
2023/24: Pojkar Röd Division 2 (2009)
2023/24: Pojkar Röd Division 3 (2010)
2022/23: Pojkar Blå Division 1 (10)
2021/22: Pojkar Blå Division 2
2020/21: Pojkar Blå Division 3 norra (10)
SEPTEMBER 2023
29
22:20
fre
22:20
Bortamatch
Gävle -
LI20
-
30
17:00
lör
17:00
Bortamatch
Göranssons cup -
LI20
-
OKTOBER 2023
15
12:00
sön
12:00
Söderbärke Sporthall
Söderbärke Goif -
LI20 IBF
8 - 8
22
10:00
sön
10:00
Leksandshallen A
LI20 IBF
- IBF Borlänge
2 - 11
28
12:30
lör
12:30
Lugnet D
Bjursås IK -
LI20 IBF Röd div. 3
10 - 4
29
16:00
sön
16:00
Älvdalens Sporthall
Älvdalens IF -
LI20 IBF
8 - 4
NOVEMBER 2023
05
10:30
sön
10:30
Guide Arena 2
IBF Falun Ungdom och Barn -
LI20 IBF röd div. 3
14 - 2
12
14:00
sön
14:00
Envikens Sporthall
Envikens IF -
LI20 IBF
8 - 3
19
10:30
sön
10:30
Paradishallen
IBF Borlänge Blå -
LI20 IBF röd div. 3
11 - 7
25
17:15
lör
17:15
Leksandshallen A
LI20 IBF röd div. 3
- Samuelsdals IF
8 - 18
26
09:00
sön
09:00
Leksandshallen A
LI20 IBF
- IBF Ludvika
17 - 10
DECEMBER 2023
01
19:00
fre
19:00
Leksandshallen A
LI20 IBF
- IBF Gagnef
3 - 12
03
11:00
sön
11:00
Blå Hallen
Malungs IBK -
LI20 IBF röd div. 3
8 - 6
16
09:30
lör
09:30
Guide Arena 1
IBF Falun Ungdom och Barn 09-10 -
LI20 IBF
14 - 2
17
12:30
sön
12:30
Lugnet D
KFUM Falun -
LI20 IBF röd div. 3
16 - 3
JANUARI 2024
07
10:00
sön
10:00
Leksandshallen A
LI20 IBF
- KAIS Mora UIF
7 - 9
13
12:00
lör
12:00
Leksandshallen A
LI20 IBF röd div.3
- IBF Ludvika
7 - 13
21
11:30
sön
11:30
Lugnet D
Sundborns GOIF -
LI20 IBF
4 - 4
28
12:00
sön
12:00
Leksandshallen A
LI20 IBF röd div. 3
- Söderbärke Goif
8 - 5
28
13:30
sön
13:30
Slätta Sporthall
KFUM Falun -
LI20 IBF
11 - 4
FEBRUARI 2024
04
10:00
sön
10:00
Leksandshallen A
LI20 IBF
- IBF Säter
7 - 5
10
14:00
lör
14:00
Leksandshallen A
LI20 IBF röd div. 3
- Bjursås IK
3 - 12
11
13:00
sön
13:00
Vikmanshyttans sporthall
IBF Hedemora -
LI20 IBF
9 - 4
17
12:00
lör
12:00
Leksandshallen A
LI20 IBF röd div. 3
- IBF Falun Ungdom och Barn
3 - 16
17
13:00
lör
13:00
Mockfjärds Sporthall
IBF Gagnef -
LI20 IBF
7 - 3
25
14:00
sön
14:00
Leksandshallen A
LI20 IBF
- Sundborns GOIF
10 - 7
MARS 2024
03
16:00
sön
16:00
Leksandshallen A
LI20 IBF röd div. 3
- IBF Borlänge Blå
4 - 3
10
10:00
sön
10:00
Leksandshallen A
LI20 IBF
- Älvdalens IF
5 - 19
10
11:30
sön
11:30
Lugnet D
Samuelsdals IF -
LI20 IBF röd div. 3
7 - 4
17
16:00
sön
16:00
Leksandshallen A
LI20 IBF röd div. 3
- Malungs IBK
5 - 5
23
16:00
lör
16:00
Leksandshallen A
LI20 IBF röd div. 3
- KFUM Falun
10 - 9
24
12:00
sön
12:00
Leksandshallen A
LI20 IBF
- Envikens IF
5 - 4